U utorak, 30. lipnja 2020., bjelovarsko-križevački biskup mons. Vjekoslav Huzjak, zajedno sa svećenicima Križevačkog dekanata, pohodio je apostolskog administratora Križevačke eparhije mons. Milana Stipića i nove urede Ordinarijata Križevačke eparhije u Križevcima u znaku crkvenog zajedništva i solidarnosti. Mons. Stipić proveo je mons. Huzjaka sa svećenicima novim uredima Ordinarijata, muzejskom zbirkom i knjižnicom u biskupskoj rezidenciji te Katedralom Presvete Trojice. Mons. Huzjak izrazio je radost zbog povratka grkokatolčikog ordinarijata i ordinarija u Križevce s nadom u još dublje zajedništvo i suradnju rimokatoličkog i grkokatoličkog svećenstva u životu Crkve na ovim prostorima. Sredinom lipnja ove godine, nakon više od 60 godina, u dogovoru sa Svetom Stolicom, mons. Milan Stipić preselio je središnje eparhijske urede i svoju rezidenciju iz Zagreba u Križevce gdje im je oduvijek i bilo trajno sjedište. Susret je završio zajedničkim bratskim stolom.