POZIV KLERU I VJERNICIMA KRIŽEVAČKE EPARHIJE NA SVEČANO UVOĐENJE U SLUŽBU NOVOIMENOVANOG APOSTOLSKOG UPRAVITELJA KRIŽEVAČKE EPARHIJE MONS. MILANA STIPIĆA U KRIŽEVCIMA U SUBOTU, 13. TRAVNJA 2019.

Mons. Milan Stipić, kojega je papa Franjo imenovao apostolskim upraviteljem Križevačke eparhije 20. ožujka 2019. srdačno poziva sav kler i vjernike Križevačke eparhije, prijatelje, suradnike i osobito drage građane Križevaca, da se pridruže slavlju njegova svečanog uvođenja u službu, koje će biti na Lazarovu subotu, 13. travnja 2019. godine, u Grkokatoličkoj katedrali Presvete Trojice u Križevcima, s početkom u 10:30 sati, na Arhijerejskoj liturgiji koju će predslužiti umirovljeni vladika križevački mons. Nikola Kekić te se svima preporučuje u molitve za svoju novu službu i zaziva na sve Božji blagoslov.

Ordinarijat